رکود ویژه حمل و نقل جاده‌ای در ایام کرونا با کاهش ۵۳ درصدی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: در حوزه حمل و نقل مسافر، با توجه به شرایط بیماری کرونا با کاهش ۵۳ درصدی مواجه بودیم که این بخش از حمل و نقل با رکود بسیار ویژه رو به رو شد.

تمدید اعتبار کارت سلامت همه رانندگان/نیازی به مراجعه حضوری نیست

در پی اعلام تمدید سیستمی کارت سلامت رانندگان، برخی رانندگان دچار ابهاماتی در مورد این موضوع شده و برخی نیز اعلام کردند که کارت های سلامت آنان با وجود پایان اعتبار، تمدید نشده است.

ازدحام کامیون ها در ایست و بازرسی نایین اتوبان را مسدود کرد

عبدالله خانعلی* : یک راننده کامیون از توقف حرکت خودروهای عبوری در محدوده ایست و بازرسی نایین به دلیل ازدحام کامیون ها، خبر داد. به گزارش تین نیوز، محمد اتحادی با انتشار تصویر پیوست از وضعیت صف ایست و بازرسی نایین، این تصویر را مربوط به روز گذشته (31 فروردین 1400) دانست و نوشت: صف توقف ایست بازرسی نایین رکورد را شکست به طوری که دو طرف آزاد راه با کامیون های متوقف مسدود شد.

جهانگیری اصلاحیه مجوز احداث آزادراه تبریز-مرند-بازرگان را ابلاغ کرد

معاون اول رییس جمهوری اصلاحیه مصوبه‌های موضوع مجوز انعقاد قرارداد مشارکت برای احداث آزادراه تبریز-مرند-بازرگان را ابلاغ کرد.به گزارش تین نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات دولت، با امضای اسحاق جهانگیری اصلاحیه مصوبه‌های موضوع مجوز انعقاد قرارداد مشارکت برای احداث آزادراه تبریز – مرند – بازرگان ابلاغ شد.

تاریخ
عنوان خبر